Szkolenia

Profesjonalne szkolenia stanowią drugi ważny filar naszej działalności.

Szkolenia kierowane są przede wszystkim do inżynierów, analityków danych pomiarowych, pracowników laboratoriów pomiarowych a także kadry kierowniczej każdego szczebla administracyjnego przedsiębiorstwa.

Ponieważ większość szkoleń jest podzielona na wykłady, ćwiczenia oraz warsztaty, Uczestnicy poza wiedzą teoretyczną zdobywają również wiedzę praktyczną.

.

Obliczenia i estymacje wykonywane są z użyciem arkusza kalkulacyjnego MS Excel oraz programu do analizy statystycznej MiniTab.

Przygotowane podczas szkolenia kalkulatory, a także inne materiały otrzymane w ramach szkolenia wykorzystane być mogą do statystycznej analizy danych w przedsiębiorstwie.

.

SZKOLENIE DOPASOWANE DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY

Bazując na naszym doświadczeniu wiemy, że w każdym przedsiębiorstwie zapotrzebowanie na praktyczną wiedzę techniczną jest inne. W związku z tym wprowadziliśmy do naszej oferty szkolenia dedykowane.

Nasza elastyczna propozycja jest tak przygotowana, aby w zależności od stopnia zaawansowania i wiedzy Uczestników, redukować lub wydłużać szkolenie, a także uzupełniać jego zakres o tematy z zagadnień pokrewnych.

.

W naszym przekonaniu „SZKOLENIE DOPASOWANE DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY” oznacza, że nasi Trenerzy dostosowują zakres i poziom zaawansowania szkolenia do realnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

.

ZOBACZ:

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

.


    Zapisz się do newsletter'a

    Podając adres e-mail wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji zwrotnych.
    Więcej na temat naszej Polityki Prywatności